Zábavný park Hohen Bogen Bavorsko

Tento zábavný park nabízí jak letní ,tak i zimní radovánky. Největší atrakcí je zde letní bobová dráha se 16 ostrými zatáčkami o celkové délce 750 metrů. Je za suchého počasí otevřena denně od 9:30 do 17:30 hodin. Zážitek pro celou rodinu zaručen!

Lanová dráha Vás vyveze až na vrchol Hohenbogen (1079 m.nad mořem), odkud se nabízí překrásný výhled na Arber, Osser, Kaitersberg a Voithenberg, nejmarkantnější kopce v okolí, které se zdají být na dosah. Lanovka je za suchého počasí otevřena denně od 9:30 do 17:30 hodin. Zážitkem je sjíždění travnatých sjezdovek na speciálních tříkolkách – lanovka Vás i s tříkolkou vyveze na vrchol, odkud se potom nehlučně a vlastní silou řítíte do údolí. Minimální tělesná výška pro tento úžasný zážitek je 160 cm, jedna jízda stojí 2,50 EUR, 3 jízdy za 6 EUR. V provozu denně (v letní sezoně) od 12:00 hodin. Pro nejmenší úžasný zábavný park (taktéž vedle údolní stanice lanové dráhy), kde můžete využít: vodní skluzavku „Nautic-Jet“, gravitační lanovku „Butterfly“, minilanovku „Sky-Dive“, velké dětské hřiště. V údolní stanici Hohenbogen-Bahn se nachází restaurace, kde se výborně občerstvíte.

Zařízení je v provozu celoročně, pro veřejnost vždy v neděli a o svátcích, od 10:00 do 15:00 hodin. Předem je možné domluvit i jiný termín, pro skupiny pro minimálně 6 osob.

Adresa:
Liftstraße 2
93453 Neukirchen b. Hl. Blut Německo

telefon: +420/ 09947-464
email: info@hohenbogen.de
www: www.hohenbogen.de

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>